Vývoj software - Reference

Shor32 - Shell Czech Republic a.s.

Systém podpory rozhodovací činnosti v oblasti distribuce pohonných hmot. Námi presentovaný systém ulehčuje a zdokonaluje evidenci veškerých potřebných údajů pro dispečerskou práci s ropnými produkty.

Více info

SOFTWARE Sealed Parcel Delivery System (SPD)

Programové vybavení pro bezpečné dodávky paliva na čerpací stanice zamezuje úmyslným případně neúmyslným ředěním produktu a krádeže paliva během převozu ze skladů na čerpací stanice.

Více info

Achilles - Systém evidence pronajatých zařízení

Systém pro podporu podnikových procesů firmy, zabývající se prodejem a pronájem nejrůznějšího technologického vybavení. S programem Achilles budete mít vždy přehled o svých zákaznících, o zařízeních, jež mají pronajaté, i o stavech skladů. Systém upravíme na míru potřebám Vaší firmy.

Více info

SEPRO - Systém evidence projektů

Systém pro řízení projektů v podniku, původně vyvinutý pro studio architektů, ale použitelný i pro celou řadu jiných oblastí. Umožňuje udržovat přehled o velkém množství současně běžících projektů a s nimi spojených úkolů. Systém upravíme na míru potřebám Vaší firmy.

Více info

Aram - přepravní systém

Informační systémy Aram© je určený pro přepravní společnosti pracující v oblasti kurýrních služeb. Zajišťuje evidenci veškerých potřebných údajů, logistiku přeprav, svozů a rozvozů, dispečerskou práci, fakturační zázemí, zpracování dobírek, inventury, statistiky a výkazy.

Více info

SPL - Software evidence dodavatelů a objednávek

Aplikaci pro Evidenci dodavatelů a objednávek je zaměřena pro společnosti, které mají nějaké obchodní, operační, nebo jiné oddělení plné pracovníků, kteří musejí nezbytně komunikovat velmi často s větším množstvím dodavatelů.

Více info

Marcus - systém pro mezinárodní leteckou, námořní a pozemní přepravu.

Informační systém pro vedení zakázek mezinárodní letecké, námořní a pozemní přepravy. Aplikace slouží pro evidenci a vyhodnocování zakázek přepravních společností zprostředkovatelského typu, které své zakázky obvykle realizují prostřednictvím jiných firem.

Více info

Voltas

Počítačový program pro výrobce elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

Více info

Databáze založené na systému MS Access

Vytváříme profesionální aplikace založené na databázovém stroji MS Access.

Více info

   

Naši zákazníci

SHELL
SHELL
SHELL
SHELL
SHELL