Ukázky aplikací

Práce s každou databázovou aplikací začíná vkládáním dat. Této části aplikace proto věnujeme velkou pozornost. Pro rychlé vkládání dat podporujeme efektivní ovládání přes klávesnici.

Aplikace umožňují uživatelsky nastavitelný export/import dat do/z externích zdrojů. Lze například komunikovat s Excelem, jinou aplikací MS Office a účetními programy. Používáte-li v současné době nějaký jiný systém, jsme ve většině případů schopni importovat z něj data do naší aplikace.

V aplikaci lze snadno nastavit další datová pole, se kterými původně nebylo při vývoji počítáno. Tím si aplikaci můžete sami přizpůsobit.

Je důležité, abyste se dobře orientovali ve svých datech. Jednotlivé evidence mají velmi mnoho funkcí pro efektivní práci s daty. Například tisk záznamů, export, řazení, filtrování dat, nastavení zobrazovaných sloupců, a mnoho dalších.Ukázka definice filtru v seznamech.

Vaše aplikace může mít vlastní emailový nebo SMS manažer. Umožňuje pohodné odesílání dokladů přímo z aplikace přes email či SMS.

Definice číselných řad záznamů.

Aplikace umí exportovat doklady a evidence do formátů PDF, HTML, RTF (MS Word), Obrázek, LibreOffice a další.

Součástí každé aplikace jsou uživatelsky editovatelné tiskové sestavy.

Výstupy informačních funkcí lze nejen tisknout a exportovat, ale také zobrazovat v grafické podobě.

Aplikace lze provozovat ve víceuživatelském provozu, kde má každý uživatel své přístupové jméno a heslo a přidělená přístupová práva.Nevíte, zda vám někdo smazal doklad? Přidáme do aplikace protokol změn, kde přesně vidíte, kdo kdy a kde provedl jakou změnu. Tento protokol je dostupný také na každém pořízeném záznamu.

A to není zdaleka vše. Umíme toho mnohem více.

Naši zákazníci

SHELL
SHELL
SHELL
SHELL
SHELL